MİMARLIK İLKELERİMİZ

Vega Concept Mimarlık tasarım anlayışı 5 ana maddeden oluşmaktadır.

MİMARLIK ANLAYIŞI

 • Ticari Bakış: Tasarımlar yapılırken öncelikle müşterinin nasıl ticari faaliyetlerini geliştiririz, tasarımsal ciro artışlarını nasıl sağlarız ve müşterinin talep ettiği dekorasyonu nasıl daha fazla para kazanılacak özellikte geliştirebiliriz diye düşünüp projelerimizi bu bakış açısına göre hazırlıyoruz.

 

 • Kullanışlılık: Yapılacak olan mekanın kullanışlı olması, dekoratif olmasından önce gelir. Çok dekoratif ancak kullanışlı olmayan mekanlar hiçbir şeye yaramaz. Yerleşim planları yapılırken dünya standartlarındaki ölçüler dikkate alınır. Mekan içindeki trafik, geçiş mesafeleri, sektör ürünleri kullanım özellikleri en önemli hususlardır.

 

 • Dekoratif Tasarım: Ticari düşünülmüş, kullanışlı mekanlar sonrasında dekoratif olmalı. Dekorasyon bittiğinde her anlamda güzel olan mekanlar, şaşırtan mekanlardır. Dekorasyon etkili, vurucu ve şaşırtıcı şekilde beğenilen, bir hikayesi, bir ruhu olan unsurların toplamını ifade etmelidir.
 • Bütçe Dengesi: Oluşturulacak dekorasyonda fayda ve bütçenin en elverişli şekilde buluşması gerekmektedir. Tasarım ve bütçe belirlenirken lokasyon, müşteri kitlesi, çalışan sayısı, işletme durumu, hedeflenen müşteri vb. bir sürü unsur düşünülecek optimum bütçenin çıkması ve tasarımda bu optimum noktadan çok uzaklaşmaması gerekmektedir.

 

 • Danışmanlık: Sadece dekorun güzelliği bir şey ifade etmez. İyi bir ekip ve sanatın da olması gerekir. Yapılacak olan mekanın işletme anlayışı ile yönetilmesi, hijyen kurallarına uyulması ve cironun en az %20’sinin ürün satışı olması gerekmektedir. Ayrıca olmazsa olmaz devamlı eğitim alınması gerekmektedir.

Vega Concept Mimarlık satışlarında, bu 5 ana bakış açısı ile satışlarını yapmakta, salonların konseptlerini belirlerken bu vizyonda danışmanlık da yapmaktadır.
Salonlara satış esnasında verilen danışmanlıkların yanında salonların ihtiyacı olan tüm eğitimler talep edildiğinde Vega Academy tarafından profesyonel eğitim programları ile verilmektedir.
Konu ile ilgili Vega Academy sayfamızı inceleyiniz.

Vega Academy’de ayrıca; kurumsal kuaför firmalarına yıllık marka danışmanlığı hizmeti de verilmektedir.
VEGA ACADEMY bir Vega Concept Mimarlık İnş. San.Tic. Ldt. Şti. markasıdır.

EĞİTİM BAŞVURULARI İÇİN

BİZE ULAŞIN

PROJE TALEBİ

``Bizler Vega Concept olarak müşterilerimize en iyi en kaliteli hizmeti sunmayı kendimize ilke edindik. Ve bunun bilinci ile sizlere çözüm ortaklığı sunmaktan gurur duymaktayız``
Sercan Özdemir
Sercan Özdemir
Üretim İmalat
+90(532)4413729 sercan@vegaconcept.com.tr
İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Bizleri ziyaret ederek mağazamızı gezebilir ve satış uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz veya aşağıdaki iletişim formundan istek, görüş ve önerilerinizi bize yazabilirsiniz.

Adres:

VEGA CONCEPT MİMARLIK
İNŞ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ
Üçevler Mh. Küçük Sanayi Sit.
18. Cad. 64. Blok No:16/1
Nilüfer/BURSA

Telefon:

+90 224 441 4182 PBX
+90 224 443 4478 FAX
+90 532 441 3729 GSM

Çalışma Saatleri:

Pzt-Cst 09:00 - 19:30
Pazar ( Kapalı )
  BİZİ TERCİH EDEN MÜŞTERİLERİMİZ

  REFERANSLARIMIZ

  Müşterilerimize vermiş olduğumuz kaliteli hizmet ve güleryüzü geri çevirmedikleri için teşekkürlerimizi bir borç biliyoruz.

  ONLINE

  RANDEVU TALEBİ

  Ürün ve kampayalardan haberdar olun!
  GÖNDER